بیوگرافی شکوفه عزیزی و همسرش محسن فرمایشیان

بیوگرافی شکوفه عزیزی و همسرش محسن فرمایشیان با عکس‌های جدید و شروع فعالیت به‌عنوان عروسک‌گردان در عصر جدید را می‌خوانید.

بیوگرافی شکوفه عزیزی

آنچه در این مطلب می خوانید:

بیوگرافی شکوفه عزیزی و همسرش

شکوفه عزیزی متولد خرداد ۱۳۷۱ در کرج، عروسک‌گردان است.

فارغ‌التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر شیراز می‌باشد که از ساخت عروسک به عروسک‌گردانی رسید و با برنامه عصر جدید به شهرت رسید.

از رشته تجربی تا تئاتر

دبیرستان تجربی خواند و بااینکه بچه درسخوانی در این رشته بود تصمیم گرفت به سمت علاقه خود یعنی تئاتر برود به همین دلیل کنکور هنر داد و قبول شد

شروع عروسک‌سازی

از دوران دانشجویی شروع به ساخت عروسک و فروش آن‌ها کرد تا اینکه کم‌کم به سمت عروسک‌گردانی و صداسازی این عروسک‌ها رفت.

عروسک گردانی شکوفه عزیزی

بعد از مدتی اولین تجربه اجرای کودک خود را در کرج بروی صحنه برد اما هیچ‌کدام از مسئولان فرهنگی استان حمایت نکردند و این استعداد نادیده گرفته شد.

ماجرای ورود به عصر جدید

شکوفه عزیزی زمانی که در یک مجموعه تفریحی برای کودکان، کار عروسکی انجام می‌داد از طریق همکارانش برای شرکت در برنامه استعدادیابی عصر جدید تشویق شد.

بعد از شرکت و راستی آموزی در مرحله اول حضور موفقی نداشت ولی درنهایت باکارت طلایی سید بشیر حسینی به مرحله بعدی را یافت.

شهرت در مرحله دوم عصر جدید

خانم عزیزی در دومین اجرای خود در برنامه عصر جدید به حدی درخشان ظاهر شد که نه‌تنها ۴ رأی سفید دریافت کرد بلکه بسیار موردتوجه برنامه‌سازان قرار گرفت.

ابتدا با پیشنهاد شبکه استانی شیراز برای عروسک‌سازی و گردانی برای یک برنامه کودک دعوت شد تا اینکه چندین شبکه نیز دست‌به‌کار شدند.

ازدواج و همسر شکوفه عزیزی

شکوفه عزیزی چند سالی است با آقای محسن فرمایشیان، معلم و کارشناس موسیقی ازدواج‌کرده و حالا در شهر فردیس کرج زندگی می‌کنند.

شکوفه عزیزی و همسرش محسن فرمایشیان

شباهت به پریناز ایزدیار

خیلی مردم بامزه‌ای داریم، گاهی من را خیابان می‌بینند می‌گویند چقدر به آن دختر در برنامه عصر جدید که عروسک‌گردانی می‌کرد شباهت دارد.

اما اغلب من را با پریناز ایزدیار اشتباه می‌گیرند.

پریناز ایزدیار

دوست ندارم باکسی مقایسه شوم

من را بیشتر با یکی از عروسک‌گردان‌های آمریکایی که در برنامه گات تلنت بدون اینکه لب‌هایش تکان بخورد، بجای عروسک‌ها دیالوگ می‌گفت مقایسه کردند.

انتظار داشتند من مثل او اجرا کنم، در حالی که به هیچ‌وجه چنین هدفی نداشتم و می‌خواستم فرایند ذهن هم‌زمان را با عروسک‌گردانی نشان دهم.

در مجموعه بازیمون

خانم عزیزی با سعید فتحی که هر دو از شرکت‌کنندگان عصر جدید بودند در سال ۹۹ با مسابقه معمایی و ماجراجویانه‌ای بنام بازیمون به قاب تلویزیون بازگشتند.

در این برنامه سعید فتحی روشن و همدستانش معماهایی طرح می‌کنند و شرکت‌کننده‌ها با عبور از اتاق‌های مختلف ضمن حل معماها درنهایت به میز شام می‌رسند.

عکس‌های شکوفه عزیزی عروسک‌گردان

عکس‌های شکوفه عزیزی

بیوگرافی شکوفه عزیزی

شکوفه عزیزی و برادرش

زندگی نامه شکوفه عزیزی عروسک گردان

آدرس اینستاگرام شکوفه عزیزی

در مطلب بالا بیوگرافی شکوفه عزیزی بازیگر سینما و تلویزیون را خواندید، همچنین شما برای پیگیری فعالیت‌های هنری وزندگی روزانه وی می‌توانید به آدرس اینستاگرام او مراجعه کنید.

@shokufehazizi

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید